Консультація та підтримка за телефонами(067) 466-80-22, (066) 477-60-74
BaByliss PRO
Новинки
Останні новини та статті
Чому пластини випрямляча «не сходяться»?

Чи має бути між пластинами випрямляча зазор? Це, мабуть, одні з найпоширеніших питань, що виникають у користувачів професійних прасок для випрямлення волосся. У цій статті ми намагатимемося дати відповідь.

Продовжити
Новий дизайн логотипу та упаковки BaByliss PRO!

Зміна дизайну BaByliss PRO – значуща подія в житті компанії, яка говорить про неухильне прагнення йти вперед і не зупинятися на досягнутому.

Продовжити
Наш instagram

 

Офіційний реселлер BaByliss PRO в Україні!

Ласкаво просимо на сайт офіційного реселера BaByliss PRO в Україні! 
BaByliss PRO – бренд з більш ніж 50-річним досвідом, продовжує розширюватися на міжнародному рівні. Ми раді повідомити, що справдилося те, чого так чекали всі українські професійні стилісти та перукарі! Відбулося відкриття першого сайту офіційного реселера BaByliss PRO в Україні! Тепер професіонали індустрії краси мають можливість бути першими в цій дивовижній гонці технологій та інновацій, а також бути в курсі всіх останніх новин та тенденцій компанії на сторінках нового сайту.

У чому унікальність бренду BaByliss PRO? 
Науково-дослідні центри в Бельгії, Італії, США та Південній Америці постійно працюють над розширенням та покращенням технологічних розробок компанії, щоб професіонали перукарської справи мали змогу працювати лише найкращими інструментами. Потужна наукова база компанії разом з багаторічним досвідом створення революційних продуктів для краси дозволяє BaByliss PRO не тільки створювати професійні інструменти, що відповідають останнім вимогам індустрії, але й формувати тенденції завтрашнього дня. Виробничі майданчики в Італії та Азії оснащені передовим обладнанням та дозволяють виробляти інструмент найвищої якості. А технічний відділ перевіряє кожну одиницю продукції перед її відправкою із заводу компанії, гарантуючи, що продукти відповідають запитам сучасної промисловості краси, а й здатні задовольнити вимоги у майбутньому. Все це з повагою і в найчистішій традиції французької елегантності та шарму.

Чому потрібно вибрати інструменти BaByliss PRO?
З самого початку свого шляху компанія BaByliss заслужила на довіру у споживачів. Насамперед, завдяки тим принципам, які лягли в основу роботи компанії. Серед них: використання новітніх технологій, контроль виробничого процесу та постійне удосконалення руху. Саме тому компанія займає лідируючу позицію в житті тисячі професіоналів усього світу і в житті багатьох поколінь вдячних покупців. BaByliss Group в даний час входить до групи елітних брендів, що відповідають найвищому міжнародному стандарту якості ISO 9001. Тому ви можете бути впевнені, що вибираючи продукцію від BaByliss PRO, ви вибираєте якість, надійність, тривалий термін служби, високі технології та високу продуктивність, а також новітні дизайнерські розробки. Кожен фен, випрямляч або плойка для волосся, стрижка, електричні бігуді від BaByliss – це результат багатьох років роботи першокласних інженерів, конструкторів та дизайнерів найвищої кваліфікації.

Де придбати інструменти BaByliss PRO?
Придбати продукцію BaByliss PRO в Україні можна безпосередньо на нашому сайті. Купуючи продукцію у офіційних реселерів, ви в першу чергу убезпечите себе від підробок та контрафактної продукції, яка незаконно ввезена до нашої країни і не відповідає технічним умовам експлуатації в Україні та стандартам електромереж. На сторінках нашого сайту ви знайдете всю вичерпну інформацію про те, як можна купити машинку для завивки, фен, плойку, випрямляч або машинку для стрижки волосся або будь-яку іншу продукцію від BaByliss PRO. Крім того, на сайті передбачено також інтернет-каталог, в якому можна не тільки ознайомитися з характеристиками та особливостями продукції, але й оформити замовлення.

Придбати оригінальну та якісну продукцію BaByliss PRO в Україні.
Наша компанія є офіційним реселлером торгової марки BaByliss PRO та здійснює також повне гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції. Купуючи продукцію у офіційного реселера торгової марки, ви отримуєте справжній та якісний продукт BaByliss та убезпечите себе від підробок та контрафактної продукції, що незаконно ввезена та не відповідає технічним умовам експлуатації в Україні. 

Слідкуйте за новинами зі світу BaByliss!