Консультація та підтримка за телефонами(067) 466-80-22, (066) 477-60-74

Часті запитання та відповіді на них

Тут ви знайдете відповіді на найчастіші питання щодо оформлення замовлення, доставки та оплати, а також багато чого іншого. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ви завжди можете задати їх нам у чаті або по телефонах.

Питання щодо оформлення замовлення
Як оформити замовлення на сайті?

Купити цікаву для вас модель інструменту ви можете декількома способами:
- на сайті, самостійно оформивши замовлення на сайті через кнопку «Купити»;
- у телефонному режимі, назвавши артикул, назву моделі та необхідні для доставки дані;
- у чаті компанії, написавши нашим консультантам.

Ціна залишається такою, якою була на момент замовлення протягом 2-х діб. Якщо замовлення не підтверджується протягом цього часу або не забрано з відділення служби-перевізника, то замовлення вважається анульованим і може переоформитись лише за новою актуальною ціною.

Винятком із цього правила можуть бути лише випадки, коли неправильна ціна викликана технічним збоєм роботи сайту.

Відсутність кнопки «Купити» означає, що вибрана модель недоступна для покупки. Зазвичай це відбувається, коли вона закінчилася на складі магазину і не може бути надіслано покупцеві на даний момент.

Ми обов'язково доставимо необхідну модель для вас, якщо вона не знята з виробництва та присутня на складах постачальників в Україні чи Європі. Якщо вона знята з виробництва і закінчилася на складах, то доставити її ми не зможемо.

На сайті представлений весь актуальний асортимент продукції BaByliss PRO для континентальної частини Європи, РФ та Африки. Якщо певна модель інструменту відсутня на сайті, то вона або не відноситься до професійної серії BaByliss PRO, або офіційно не поставляється або знята з виробництва.

Повідомте про складність нашим консультантам будь-яким зручним для вас способом. Ми допоможемо вирішити вашу проблему або приймемо замовлення в телефонному режимі або в чаті (віджет для виклику чату розташований у нижньому правому куті сторінок сайту).

Питання щодо доставки

Зателефонувати чи написати нам. Повідомлення могло не дійти через безліч технічних причин, у тому числі й не залежних від нас. Після звернення консультанти продублюють повідомлення будь-яким зручним для вас каналом зв'язку.

Потрібно зателефонувати чи написати нам. Зробити це потрібно у присутності кур'єра чи співробітника служби-перевізника. Тоді ми зможемо максимально швидко вирішити ситуацію, що склалася, і доставимо вам новий товар у належному стані.

Замовлення покупців знаходяться у відділенні 4 дні. На 5 день посилка автоматично починає готуватися до зворотної доставки відправнику. Якщо вам потрібно продовжити час зберігання посилки, повідомте консультантів магазину про таку необхідність.

Якщо умови доставки вашого замовлення не передбачають повністю безкоштовної доставки, то при оплаті готівкою служба-перевізник може стягнути додаткову комісію у розмірі 20 грн. + 2% від суми, що пересилається. Уточнюйте цю інформацію під час оформлення замовлення.

На жаль, на даний момент ми працюємо лише онлайн. Доставка замовлень здійснюється зі складів в Україні та Європі на відділення служб-перевізників або на адресу покупця.

На жаль, за умовами роботи служб-перевізників посилка по одному номеру є цільною і не може бути поділена. Ви можете відмовитись від неактуального замовлення та оформити нове замовлення.

Придбання продукції на нашому сайті має на увазі повний сервісний супровід протягом усього гарантійного терміну. З цієї причини ми працюємо тільки на території України, крім АР Крим та зон військового конфлікту.

Зателефонувати чи написати нам. Ми страхуємо всі посилання на повну вартість. Якщо посилка була втрачена або з якоїсь причини відсутня у перевізника, ми протягом декількох днів надішлемо вам нову посилку.

Питання щодо оплати

Сплатити замовлення можна як за допомогою готівки, так і онлайн за допомогою банківських карток платіжних систем Visa і MasterCard, включаючи сервіси інтернет-банкінгу та програми Приват24, Монобанк, Райффайзен Онлайн, Google Pay, Apple Pay і т.п.

Після оплати замовлення у вас залишаються два документи, які підтверджують покупку: рахунок-фактура від магазину та документ про оплату, який надає банк. При перерахунку грошей у нас виникає боргове зобов'язання, яке буде погашено лише після отримання товару покупцем.

Таким чином, ваші інтереси захищаються поліцією, законом «Про захист прав споживачів» та «Товариством захисту прав споживачів».

Якщо умови доставки вашого замовлення не передбачають повністю безкоштовної доставки, то при оплаті готівкою служба-перевізник може стягнути додаткову комісію у розмірі 20 грн. + 2% від суми, що пересилається. Уточнюйте цю інформацію під час оформлення замовлення.

При оплаті картками Visa та Mastercard платіжною системою стягується комісія у розмірі 2.2% від суми замовлення. Додаткова комісія може стягуватися тільки з боку вашого банку та за умовами обслуговування вашої картки.

На більшості відділень «Нова Пошта» є термінали для оплати банківськими картками. При сплаті карткою на відділенні, як і при сплаті готівкою, «Нова Пошта» стягує комісію у розмірі 20 грн. + 2% від суми, що пересилається, а також можливі додаткові комісії з боку вашого банку.

Ні, наш магазин не є платником ПДВ. Зважайте на це при оформленні оплати на юридичну особу з оплатою замовлення на розрахунковий рахунок.

Сплатити замовлення онлайн можна будь-якою карткою міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard. Але просимо звернути увагу на можливі обмеження на переказ коштів в іншу країну вашого банку, а також додаткові комісії при конвертації валюти.

Питання по продукції

Відповідно до стандарту EN 60335-1 реальна виміряна потужність повинна становити від -10% до +5% номінальної потужності, зазначеної в технічній інформації. Наприклад, якщо в характеристиках зазначено 2400 Вт, реальна потужність повинна становити від 2160 Вт (2400 -10%) до 2520 Вт (2400 + 5%).

Мотор споживає від 3% до 5% загальної споживаної потужності фена. Точний показник може змінюватися від моделі до моделі. Крім того, швидкість повітряного потоку залежить від безлічі факторів, серед яких: швидкість обертання крильчатки, форма крильчатки і форма корпусу фена.

Продовжити