Консультація та підтримка за телефонами(067) 466-80-22, (066) 477-60-74

Гарантія і сервіс

Ми впевнені у винятковій якості нашої продукції і тому всім покупцям надається обов'язкова гарантія, що підтверджує відсутність заводських дефектів.

Гарантія
Оформляючи замовлення, ви отримуєте гарантію на всю техніку, представлену в категоріях*: MiraCurl, Плойки, Бігуді, Випрямлячі, Фени, Фен-плойки, Машинки для стрижки.
Підставою для підтвердження гарантійних зобов'язань є гарантійний талон, який видається офіційним представником та імпортером торгової марки BaByliss PRO в Україні.
Гарантійний термін складає 12 місяців або 1 рік, не рахуючи дня продажу. Виявлені протягом цього терміну виробничі дефекти підлягають гарантійному сервісному обслуговуванню або обміну на новий інструмент, якщо дефект не може бути усунений сервісним центром.

Гарантійне сервісне обслуговування
Сервісне обслуговування здійснюється в авторизованому сервісному центрі.
Термін сервісного обслуговування складає 14 робочих днів, термін транспортування 7 днів.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на продукцію, якщо є:

Післеарантійне сервісне обслуговування
По закінченні гарантійного терміну ми продовжуємо підтримувати продукцію за програмою післягарантійного сервісного обслуговування
Для приймання товару на сервісне обслуговування просимо надіслати товар у повній комплектації, приклавши до нього гарантійний талон та розрахунковий документ. Також прохання вкласти в коробку заповнену заяву, завантажити яку ви можете за посиланням: бланк «Заява на сервісне обслуговування».

*Виняток становлять лише інструменти , що живляться від змінних лужних акумуляторів стандарту АА та ААА.

 

Продовжити